Starostlivosť o vlasy
Bio vlasová kozmetika ponúka široký sortiment čisto prírodnej starostlivosti o vlasy - bio šampóny, kondicionéry, masky a kúry na vlasy podľa individuálnych potrieb pre každý problém. Dokonale upravené vlasy to nie je len sila, lesk a objem. Základom je zdravá pokožka hlavy, vďaka ktorej sa Vaše vlasy nebudú lámať a vypadávať, nebudú suché alebo...
Bio vlasová kozmetika ponúka široký sortiment čisto prírodnej starostlivosti o vlasy - bio šampóny, kondicionéry, masky a kúry na vlasy podľa individuálnych potrieb pre každý problém. Dokonale upravené vlasy to nie je len sila, lesk a objem. Základom je zdravá pokožka hlavy, vďaka ktorej sa Vaše vlasy nebudú lámať a vypadávať, nebudú suché alebo mastné. Nech už máte akýkoľvek problém, v našej ponuke určite nájdete produkt určený pre Váš typ vlasov. 
V súlade s prírodou si môžete na vlastných vlasoch a pokožke vyskúšať liečivú a posilňujúcu silu čisto rastlinných výťažkov (harmanček, aloe, bambus, medovka, ginkgo, nechtík alebo žihľava) 
Ponúkame Vám bio šampóny a kondicionéry na vlasy, či produkty v bio kvalite určené na vlasový styling. 
Viac

Starostlivosť o vlasy  135 produktov

Podkategórie

  • Šampóny

    Our company advocates the postulate that the health is the biggest value in our lives. The point is that science and nature are easily combined in products that we are glad to offer you today. Our goal is to help you stay healthy as well as gorgeous at the same time. Soon you’ll discover how it is possible to use organic cosmetics for your body.

    You can shop with the confidence that you are in the place which has over twenty years of experience in organic cosmetics industry. We’ve collected all our knowledge to deliver you only the best organic, biodynamic, natural, wild-harvested cosmetology brands in the world.

  • Kondicionéry a balzamy
  • Špeciálna starostlivosť
  • Gély ,tužidlá a laky...
  • Farby na vlasy
na stránku
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek