Telová kozmetika

Zdravo vyzerajúca pokožka je prirodzene pevná a pružná, a je snom každej z Vás. Každodenné rituály v starostlivosti o Vašu pokožku si budete vychutnávať s bio kozmetikou a množstvom jej podmanivých prírodných vôní. Produkty, ktoré ošetria a prevoňajú Vašu pokožku s tropickou vôňou kokosového oleja alebo kvetinovými tónmi, orientálne granátové ja...

Zdravo vyzerajúca pokožka je prirodzene pevná a pružná, a je snom každej z Vás. Každodenné rituály v starostlivosti o Vašu pokožku si budete vychutnávať s bio kozmetikou a množstvom jej podmanivých prírodných vôní. Produkty, ktoré ošetria a prevoňajú Vašu pokožku s tropickou vôňou kokosového oleja alebo kvetinovými tónmi, orientálne granátové jablko s koenzýmom Q10, stredomorská levanduľa alebo nádherná vôňa kvetov divej ruže. 
Kvalitné prírodné suroviny pochádzajúce z kontrolovaného biologického pestovania dokonale očistia, osviežia, zvláčnia a zjemnia Vašu pokožku v telovej rade kozmetiky Sante. Navyše zanechajú jemnú vôňu, ktorá povzbudí a spríjemní každý deň. 

Viac

Telová kozmetika  188 produktov

na stránku
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek