Make-up, púdre, korektory

Inšpirujte sa našou ponukou a vytvorte jedinečné denné alebo večerné líčenie, zaujmite zamatovou pleťou, okúzľujúcim pohľadom, krásou upravených pier, či nechtami ako zo salónu. Vyberte si ideálne líčenie a vytvortedokonalý prírodný make-up na každú príležitosť, experimentujte a podčiarknite svoju prirodzenú krásu. Náš sortiment dekoratívnej koz...

Inšpirujte sa našou ponukou a vytvorte jedinečné denné alebo večerné líčenie, zaujmite zamatovou pleťou, okúzľujúcim pohľadom, krásou upravených pier, či nechtami ako zo salónu. Vyberte si ideálne líčenie a vytvortedokonalý prírodný make-up na každú príležitosť, experimentujte a podčiarknite svoju prirodzenú krásu. Náš sortiment dekoratívnej kozmetiky pre tvár, oči, pery a nechty Vám pomôže zvýrazniť vyžarovanie ženského pôvabu a príťažlivosti. Nájdete tu "špecialitky" ako minerálny make-up, podklad pod očné tiene alebo bio lak na nechty(zatiaľ prvý a jediný na svete s certifikátom BIO).
Čisto prírodnú radu BIO dekoratívnej kozmetiky s certifikátom NATRUE predstavuje značka LOGONA v prirodzených odtieňoch pochádzajúcich z prírody. Značka SANTE, certifikovaná BDIH, ponúka široké možnosti na vytvorenie jemného i výrazného líčenia a s obľubou ju používajú aj poprední európski make-up artisti i vizážisti.

Viac

Make-up, púdre, korektory  11 produktov

na stránku
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek