Do kúpeľa a sprchy

Osviežujúca bio kúpeľná kozmetika Vašu pokožku nielen jemne očistí, ale aj hydratuje a vďaka svojmu zloženiu bohatému o BIO rastlinné oleje a maslá. Tu nájdete širokú ponuku gélov, olejov, pien a mydiel v ovocných, kvetinových a osviežujúcich vôňach, ale i bez voňe pre najcitlivejšiu pokožku. Špeciálne aj rady pre mužov v okúzľujúcich pánskych v...

Osviežujúca bio kúpeľná kozmetika Vašu pokožku nielen jemne očistí, ale aj hydratuje a vďaka svojmu zloženiu bohatému o BIO rastlinné oleje a maslá. Tu nájdete širokú ponuku gélov, olejov, pien a mydiel v ovocných, kvetinových a osviežujúcich vôňach, ale i bez voňe pre najcitlivejšiu pokožku. Špeciálne aj rady pre mužov v okúzľujúcich pánskych vôňach. Začnite svoj deň s energickými citrusmi alebo bio kofeínom, pred spaním sa uvoľnite od stresu s vôňou ruže či levandule.

Viac

Do kúpeľa a sprchy  114 produktov

Podkategórie

 • Sprchové a kúpeľové peny

  Sprchovacia pena s inovatívnou konzistenciou je veľmi šetrná k pokožke a pritom účinne odstráni nečistoty z jej povrchu. Pri každodennom sprchovaní vytvorí neopísateľný a jedinečný pôžitok pri a premení kúpeľ na luxusné čaro. Zloženie je obohatené o hroznový, borákový, kokosový a marhuľový olej, ktoré zabraňujú vysušeniu a zanechávajú pokožku zamatovo hebkú, jemnú a plnú vitality. Dá sa použiť ako pena do kúpeľa

 • Sprchové gély
 • Sprchové oleje
 • Morské hubky

  Morské hubky sú obľúbeným prírodným pomocníkom v starostlivosti o pleť a tiež pri technickom umývaní. Morské hubky sú používané ako umývacie a kozmetické prípravky a pre svoje dezinfekčné účinky a vysokej nasiakavosti sú vynikajúcim pomocníkom pri ošetrovaní pokožky. Predávame 100% prírodné morské hubky Caribbean Sun, a medzi najlepšie predávané produkty patrí minerálna hubka a lufa.

 • Bomby do kúpeľa
 • Soľ do kúpeľa
 • Kúpeľové oleje
 • Telové a kozmetické mydlá

  Prírodné mydlá sú robené klasickou metódou zmydelnenia olejov za studena. Tento proces zanechá vyšší podiel nezmydelnených olejov, ktoré ostali v mydle, preto sú takto vyrobené mydlá vhodné pre ľudí so suchou pokožkou. Každé mydlo je osobité, niektoré sú jemnejšie, vhodné na tvár, iné zas odolnejšie voči vode pri častom používaní. Všetky mydlá, ktoré sú aktuálne v ponuke, sú bez umelých farbív a vôní, čo si môžete overiť aj v uvedenom plnom zložení. Ak sú mydlá vyrábané a krájané ručne a pri výrobe sú používané prírodné zložky, výsledné mydlá sa navzájom môžu líšiť odtieňom alebo tvarom. 

na stránku
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek