Telové a kozmetické mydlá

Prírodné mydlá sú robené klasickou metódou zmydelnenia olejov za studena. Tento proces zanechá vyšší podiel nezmydelnených olejov, ktoré ostali v mydle, preto sú takto vyrobené mydlá vhodné pre ľudí so suchou pokožkou. Každé mydlo je osobité, niektoré sú jemnejšie, vhodné na tvár, iné zas odolnejšie voči vode pri častom používaní. Všetky mydlá, ...

Prírodné mydlá sú robené klasickou metódou zmydelnenia olejov za studena. Tento proces zanechá vyšší podiel nezmydelnených olejov, ktoré ostali v mydle, preto sú takto vyrobené mydlá vhodné pre ľudí so suchou pokožkou. Každé mydlo je osobité, niektoré sú jemnejšie, vhodné na tvár, iné zas odolnejšie voči vode pri častom používaní. Všetky mydlá, ktoré sú aktuálne v ponuke, sú bez umelých farbív a vôní, čo si môžete overiť aj v uvedenom plnom zložení. Ak sú mydlá vyrábané a krájané ručne a pri výrobe sú používané prírodné zložky, výsledné mydlá sa navzájom môžu líšiť odtieňom alebo tvarom. 

Viac

Telové a kozmetické mydlá  114 produktov

Podkategórie

 • Glycerínové mydlá

  Unikátne a ručne vyrobené mydlá na báze glycerínu rastlinného pôvodu sú skombinované s blahodarnými olejmi najvyššej kvality. Starostlivo vybrané esenciálne oleje, liečivé byliny, ich výťažky a maceráty ako aj ostatné aktívne zložky dodávajú každému mydlu jedinečnosť a podčiarknu ich funkciu. Vôňa mydiel pripomína nielen vôňu našich končín ale aj iných častí sveta. Mydlá sú určené na každodenné ošetrenie celého tela, nevysušujú a sú potešením nielen pre telo, ale i myseľ a dušu.

  Bez živočíšnych tukov, syntetických farbív, ropných derivátov, glykolov a parabénov.

 • Sýrske mydlá - Aleppo

  Objavte jednu z najstarších receptúr pre výrobu prírodných mydiel, ktoré zaujali už kráľovnú Kleopatru. Mydlo je vyrobené z morskej vody, olivového oleja a vavrínového oleja v presnom pomere. Zrením v špeciálnych podzemných priestoroch po dobu až jedného roka získavá svoju nezameniteľnú farbu a vôňu.

 • Pílingové mydlá
 • Mydlá s kozím mliekom

  Na rodinnej farme vo Zvolene sa ručne vyrábajú prírodné mydlá s obsahom kozieho mlieka. Na farme chovajú svoje vlastné kozičky, ktoré sa pasú vo vysokohorskej oblasti a dodávajú kvalitné čerstvé mlieko. Čerstvé kozie mlieko sa spracúva do hodiny a je kontrolovaná jeho kvalita.

  Pri mydlách tejto značky máte záruku, že používajú kvalitné zložky a zaujímajú sa o ich pôvod a spracovanie. Mydlá sú vyrábané metódou za studena aby sa zachovalo čo najviac výživných látok. V mydlách okrem kozieho mlieka nájdete extra panenský olivový olej lisovaný za studena, kokosový olej, bio slnečnicový olej zo Žitného ostrova a palmový olej. Palmový olej tvorí 5 -10% z obsahu mydla, je certifikovaný a pochádza z udržateľného hospodárstva v Kolumbii v rámci programu RSPO. Dobrou správou však je, že Mydlo z Farmy už čoskoro nebude obsahovať ani takýto palmový olej. Mydlá z Farmy sú plné byliniek a rastliniek zo slovenských hôr ako i esenciálnych olejov. Kozie mydlá sú balého jednoducho v recyklovateľných obaloch.

  Mydlo z kozieho mlieka neobsahuje umelé vône, živočišné tuky alebo chemické látky, ktoré zaťažujú pleť alebo životné prostredie.

  Prajeme príjemný zážitok pri používaní týchto slovenských mydiel
 • Kozmetické mydlá
 • Špeciálne mydlá
na stránku
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek
Zobrazujem 1 - 6 z 1 položiek